Deníček

Nekončím jen se přesouvám

22. července 2012 v 15:18 | lady-seventeen17
Tenhle článek si všichni přečtěte ! Na tomhle blogu by byla škoda skončit, proto si seženu nejlépe nějákou holčnu, která má společné něco jako já a bude sem dávat články max. 2x v týdnu, aby měla čas na svoje povinnosti. Nebude mi ale články mazat !! Budu potřebovat takovou asistenci na 2 měsíce, abych zjistila, jak se chytnu na blogspotu. Kdyby jste měli zájem, tak napište do komenů ! Zatím já budu ta téhle adrese:

Zcela nový styl blogu!

20. července 2012 v 20:57 | lady-seventeen17
Ahoj. Myslím to fakt vážně! Blog se z deníčku stane blogem o péči o pleť, pokožku, fotografická díla a fotky z výletů, má oblíbená muzika...... Zatím musím vymyslet nějáký layout, který bude obyčejný.

Nevzdávej se!

13. června 2012 v 20:23 | lady-seventeen17
Dlouho jsem tu zase nebyla. Vůbec nemám na blog čas a ani nevím, čím to je. Doma dneska marodím a nejspíš asi do pátku. Kam se podívám, každý má v ruce kapesník, každý huhňá a já jsem na tom podobně. Hýzdí mě krk, ale to už je v pohodě, ale začíná mě škrábat krk.


Za dva týdny už "konečně" dostáváme cár papíru se známkami a 2 měsíce plné volna a zážitků bez omezení. Čekám vyznamenání, takže prázdniny dobře začnou.

Já se teda chystám hubnout a to zaručeně. Cvičím, cvičím, běhám, tancuji, výsledek jde vidět, ale sladké jídlo mi prostě nedá, musím každý den něco sladkého sníst. To je právě to co mi vadí, ale v létě se vyplavu na koupališti. 10 kilo musí dolů.

Kámoška jela do Anglie se zbytkem smrelníků, co se do Anglie přihlásili. Přijedou v sobotu a od pondělí je nás ve škole na 2.stupňi jen 13, protože ostatní jedou na turistický kurz. V sobotu jdu s mamčou na X dlouhou sobotu. Jdeme na letecký den a v neděli jedu za kámoškou a jdeme pošmajdat po krámech a jestli viděla tunu krásnejch kluků v Anglii.

Ach jo...

26. května 2012 v 12:55 | lady-seventeen17
Krásné dopoledne všem. Dlouho jsem se "zase" neozvla a za to se omlouvám.

Blíží se nám prázdniny a každý se určitě těší. Já se moc těším a s vyznamenáním budu prázdniny lepší. Moc velké plány na prázdniny nemám, ale v plánu je Francie a Londýn a když se nevydaří Francie, tak někam za tropickým počasím a krásnou vodou.

S kámoškama budeme v létě honit kluky, takže si myslím, že takový malý plánek je hotový. Co se týče školy, zvládá to velmi dobře, akorát mi do toho lezou doktoři a růzé prohlídky u zubařů apod.

Dnes jdu s mamkou nakupovat na léto (plavky, opalovací krém....). K svátku jsem dostala 350kč a za to si koupím podstatně "menší věci". Můj bratr je těžce narušený člověk. v 25-ti letech si sám nezvládne nandat oběd.

Tak Zdařbůh ;).

Musím využít neděli, když je zítra volno

6. května 2012 v 10:18 | lady-seventeen17
Jiný napis mě jednoznačně nenapadl.

Za pár okamžiků jdu s kámoškou prošmejdit krámy, pokecat o módě, o klucích a na závěr si
dát nějáký ovocný drink.

Zítra mám volno od školy (nevím jestli někdo s okolí také), ale je dobře, protože můžu sledovat celý hlas, aníž bych byla ráno unavená. Protože máme takovéhle volno 14 dní a k tomu jsem byla čtvrtek a pátek nemocná. Někteří ze třídy jedou o Londýna a ještě někteří edou 2 dny po příjezdu z Londýna na nějáký kurz, na který já ovšem nejdu, protože radši budu trávit na koupališti na dráhách a sportovat tam.

Nějáký post sem Vám dám večer, aby jste si přečetli ;).

Oh, Sunny Day

5. května 2012 v 13:26 | lady-seventeen17
Nádherný slunečný den a já sedím doma. Nikam se mi nechce. Vyrazila jsem mamce koupit ubrusy pod dort, tak jsem se cestou stavila pro krém na pleť a masku. Výsledek jsem zatím nepoznala, protože jsem to na ksichtu neměla, ale krém je z bambuckého másla, takže se těším, až ho vyzkouším.


(Zdroj: www.weheartit.com)

Já stůňu

16. dubna 2012 v 13:36 | lady-seventeen17
Stůňu
Hrozný pocit, když musíte být doma a nejít ven. Já teda sleduji kosmos a říkám Vám, že to dokám a nic nebudu dělat. Zmohla mě Matějská pouť, kde jsem se nechala překecat na BOOSTER. Že já jsem na to šla, všechno mně bolí, protože jsem napínala svaly, abych nevypadla :D (jsem to ale citlivka).

Pedvečer jsem dám článek na téma "světlo" (jsem líná to psát teď). Samozřejmně jako vždy budu sledovat Hlas na nově. Dám jsem Vám pro zlepšení náladičky písničku One Think od One Direction. Možná je někteří máte rádi a někteří ne. Ale říkám, dávam sem to pro zlepšení nálady pro všechny. Harry je z nich nejlepší ! Tak ualaa.

Přeji Vám krásné [ne]jaro

8. dubna 2012 v 11:41 | lady-seventeen17
..Je Vám tu asi všem jasné proč píšu [ne]jaro.

Jaro je nádherné období, jak ho všichni znme. Ale tento rok se něják zvrtl. V zimě -35 stupňů a teď na jaře sněží, no výborný. Do toho se mi ještě rozbil foťák a nemůžeme najít záruční list (perfektní). Zrovna začátek jara a mně (rozbíječi foťáku) se rozbije foťák, takže si musím holt pučovat mamčin.
Zítra máme teda Velikonoční pondělí. Já jsem byla před týdnem ještě tak zaostalá, že jsem ani nevěděla, že nějáké volno je. Za to volno jsem ráda, protože můžu doma hodit válendu a nic nedělat. Nicméně dnes jde zase hlas Československa, takže budu koukat. Já teda hubnu, takže jsem se rozhodla vyvarovat brambůrkám, oříškům a vyměnit je za můj milovaný okurkovopaprikový salát a za jablíčko. Musím dělat webové stránky pro fotografie a kresby a zároveň chci trošku vylepšit blog, takže následuje nový layout.

(btw. moje fotka a zpracování)

Po měsíci zpět !

21. února 2012 v 15:31 | lady-seventeen17
Ahoj ! V tomto roce mám jen 2 články. A není to o tom, že bych na blog zapomněla, ale proto, že chci vždycky něco přidat, ale nenajdu si na to tu správnou chvíli. Natolik mně chytla škola, že se neustále učím. Né, že jenom musím, ale já chci. Ale to neznamená, že blog půjde stranou. Budu jsem přidávat, ale už se tolik nebudu zmiňovat o soukromých věcech. Sem tam nějáký deníček přihodím, ale chytla mně grafika, tak budu grafikovat.


Jsem ve škole na odpoledce, dnes jsme výjmečně nic nepsali. Zítra píšeme z matematiky a fyziky (těším). Tak mi držte palce a večer dám echo !

Ahooj

23. ledna 2012 v 18:12 | lady-seventeen17
Zase jsem se Vám neozvala bůhví, jak dlouho, takže se Vám ozývám ne v úplně plné síle. Dneska jsem vyčerpaná ze školy (výjmečně), ale zítra píšeme písemku z angličťiny. Doufám, že to výjde, taky jsem se na to učila 3 hodiny.

Dám si proto vydatnou snídani, abych neusla. Ve škole si z holkama pomáháme, tak nebude problém si pomoct. Tedy, večer si dám jen 1 cvičení, abych nezblbla.

V neděli jedu do Prahy s kámoškou, protože jsme to tak z houry nebe vymysleli, protože nikdo z nás neměl co dělat. Starbucks, Karlův most, blablabla... Prostě je toho na programu dost.

Tak mi držte palce.

Přeji Vám krásné 7dní ráno 2012

7. ledna 2012 v 9:28 | lady-seventeen17
Nazdárek lidičky. Layout asi po touze změním, protože Vánoce už skončili, nová éra layoutů je tady a sníh už asi nebude, takže se máte na co těšit. Doudám, že jste prožili svátky v klidu a pohodě a že jste se na Silvestra moc nezpili. Já jsem se hlídala a proto jsem šla spát hned po ohňostroji. Čekejte na layout, snad něco vykouzlím.

Přeji vám krásné Vánoce

24. prosince 2011 v 9:20 | lady-seventeen17
Jen Vám chci říct, aby jste prožili Vánoce v klidu, pohodě a hlavně smíchu. Každý dárek, co dostanete, buďte z něho rádi, protože ti co jsou s vámi, jsou nejvíce rádi ze smíchu a radosti a to je na Vánocích to nejlepší. Doufám, že si Vánoce pořádně užijete a k tomu si ještě před večeří pusťte těchto krásných 10 písniček.Nedělní bruslení

11. prosince 2011 v 12:51 | lady-seventeen17
Dnes svůj svět zanechám Vánoční atmosféře. Takže se jde bruslit.
Přenádherný den a já nebudu sedět doma, takže se jde bruslit, jsem otravná
a potřetí jde se bruslit ! Čau :D

Chceme sníh !

10. prosince 2011 v 13:13 | lady-seventeen17
Všichni z nás určitě chtějí sníh. Tento rok bude sníh doufám už na Štedrý den, jinak mě klepne pepka a to vážně !
Dnes je nádherný den až na těch pár šedých mraků a otravný vítr, takže se obzvlášť dnes půjdu podívat na Staroměstské náměstí v Mladé Boleslavi, kde pořádají Vánoční jarmark (těším se). Určitě tam mají to moje sladké jahodové (nevím přesně jak se to jmenuje, ale je to dobré). Takže odpolko mně tu nečekejte, zdar.

Do 1.pololetí je ještě čas

9. prosince 2011 v 20:32 | lady-seventeen17
  • Bude se blížit 2.advent a já se moc těším. Samozřejmě jsem dnes zase natěšěšená (opět mě znovu potěšila škola). Poslední dobou mám dobré známky a jsem ráda. Do 1.pololetí je ještě čas, takže do té doby si zlepším ty 2 trojky. nebudeme se ti dnes bavit o škole, protože je pátek a čeká nás víkend. Asi většina z vás už nakupuje dárky, já tedy ještě ne (Až na poslední chvíli).
  • Dneska musím promyslet to co udělám na blogu za soutěže a různé články. Potřebuji je něčím oživit, takže budu promýšlet nové a nové způsoby tzv. grafikování.

Vánoce se blíží !

7. prosince 2011 v 19:32 | lady-seventeen17
Za 2 týdny jsou Vánoce a já se moc těším, a doufám, že i vy !
Po roce jsou tu zase nejkrásnější svátky z celého roku. všichni se sejdou u stolu, rozbalují dárky, smějí se a užívají si, dokud svátky neskončí a nezačnou další až za rok. Já budu trávit Vánoce s mamkou a tátou. Sourozenci jsou dost velcí, aby se obstarali sami a dokázali se odměnit sami. Samozřejmě nechybí ani dárky, na které se velice těšíma a vy určitě také.
Asi jste si všimli nového vzhleu blogu. Bloguji 4 roky, na tomto blogu rok a toto, je nejhezčí Vánoční layout, který na blogu vůbec byl. Moc se mi líbí a já doufám, že se Vám líbí.

Set on Fire

5. listopadu 2011 v 11:23 | lady-seventeen17

Hezkou sobotu, lidi. Dneska jsem zkoukla HONEY 2 a poslechla jsem si fakt super písničku, tak jsem Vám jí sem dala, aby jste pořád neposlouchali stejný interprety ;). Zítra tu s omluvou předem nebudu, protože čeština, matematika. Máme psát i ze zemáku, ale já jdu v pondělí k zubaři od 11, tak jsem přemluvila mamku aby mě pustila na první dvě hodiny. Přidám Vám sem i animaci z mé kresby (žádná sláva), ale chtěla jsem něco takového zkusit, tak vám to sem dám.

Someone like you

31. října 2011 v 16:17 | lady-seventeen17
Ahooj. Už nevím, jaký pozdrav mám použít. Vcelku, jako vždy asi ahoj. Dneska to šlo ve škole opět skvěle, 2- a 1. I z předmětu, ze kterého máte jedničky, jako já a dostanete 2-, žádná tragédie to není, ale 3 už by tragédie byla. Fakt mi záleži abych ve škole co nejvíc uspívala. Dneska opět na oravné nákupy z otčínem.

Ale co říci, dneska jsem se měla učit na Rušťinu, ale máme supla, takže nebudeme dostávat známky za aktivitu. už mně fakt štve to, že máme už skoro 3 měsíce školu a ani jednu známku z ruštiny. Ale to teď nebudu probírat, takže mám dneska večer od školy volno.Adios, Sayonara, jakej pozdrav, sakra !

30. října 2011 v 10:52 | lady-seventeen17

Čaučí lidi, takže, já s echystám vlakem do Sobotky, ale jede mi to až ve 13:32,takže se vpohodě naobědvám. Zejtra je opět škola po podzimních prázdninách. Hrozně rychle to utíká, ze mně se snad stala šprtka, protože se mi do školy dočela chce a poslední dobou mám jenom jedničky. Tak si to tady užijte, ať vám život blogů jde a my se uvidíme večer, zatím zdarec !

AngelCat Sugar

29. října 2011 v 12:28 | lady-seventeen17
Krásnou sobotu Vám přeji.
Dneska mám zcela dobrou náladu, akorát mě štve dějepis, který máme říkat svými vlastními slovy, takže musím cvičit od zítřka, protože mě to ve středu čeká. Nadpis odpovídá asi o nějákých fotkách, takže Vás překvapím, fotky jsou (po dlouhé době). Bohužel jsem dnes písničku dopoledne nedám, protože mě nic nenapadá :(.Nědělní ráno s RIHANNOU

23. října 2011 v 11:03 | lady-seventeen17
Ahojte všichni. Dneska nebo právě teď jsem si pochutnala na výborném bramborovém salátu. N aklip Rihanny We Found Love jsem se moc těšila, ale s prominuťím sem nečekala, že tam budou tak přehnané scény. Nějáké byli hezké, a protože většina některých záběrů bylo hezkých, tak jsem si řekla, že vám sem to video dám. Dneska musím kutit Dějepis (mám ho odevzad do úterý) a navíc zejtra do školy nejdu :(, protože jdu na očkování proti žloutence (moc se teda netěším). Za chvilku vám jsemm dám, co jsem včera skutila za obrázek.

Dobrý ránko s MISTOU

22. října 2011 v 9:09 | lady-seventeen17

Sobotní ránko je tu zase zpátky. Řeknu vám, že mně docela chytlo učení (před 3 roky, bych to ani za zlatej peníz neřekla). Tahle písnička od Misty mně hodně chytla nedávno, protože v tom slyším starou písničku a hlavně ta atmosféra dancu a rnb a také i kostelní hudba na začítcích refrénu. Opravdu povedená písnička. Určitě poslechněte.
Dneska mně chytá pohodová víkendní nálada. Jdeme s mamčou do kulturáku nakupovat ( ikdyž já narada kupuji teplé 35 stupňové bundy za 40 kč, protože té ochraně před mrazem moc nevěřím) u bund většinou věřím od 200-800 a když jsou pěkné, tak i 1000 kč. Jinak pro ty lidi, kteří by to chtěli vědět mám opět nový nápad, každý víkend jsem sem budu dávat na každé ráno různou hudbu aby jsme se naladili do pohodové nálady. Užívejte si víkend aspoň někde uvnitř, protože venku to poslední dobou za nic nestojí.

Šťastný pátek

21. října 2011 v 15:52 | lady-seventeen17
Čaute lidi. Dost dlouho jsem tu nebyla, a tak jsem se rozhlodla o krátkém článečku, co asi dnes dělám. Škola byla fajn, kromě tělocviku, hráli jsme rugdby :/ a mám takovou jednu deb..ní spolužačku, která si myslí, že je královna všeho, tak si
tu svou rozkazovou náladu musela vybíjet na mně. No a což mně na tuhle chvilku překvapuje, 2 jedničky z dějepisu. Test ze Slovanů, který byl poměrně krátký a pak práce z mapou. Z Matematiky to sámé akorát byla jen jedna za plusy. Svůj zbytek dne probloudím venku a asi si nejspíše koupím láhev sodystream (chtěla jsem i výrobník, ale smíchám sodu a šťávu a nevyhodím za to 2 000), protože mi vyzdrzí docela dlouho a navíc nekupuji různé petky s vodou, protože se vyhodí za týden. Pro osamělost k dešnímu večeru mám naplánu filmy, kdo chce, může mi poradit ;) díky.


Bear-cute-photography-ribbon-smile-favim.com-184088_large

Po dlouhé době ...

1. října 2011 v 13:32 | lady-seventeen17

Tak jsem zase tu. Prázdniny hopem utekli a já vám důvod proč jsem tu nebyla nebudu vysvětlovat dopodrobna. Jen vám řeknu, že se soustředím na školu.

Další věc, měla jsem trable s klukem, takže blog byl pro mně v té době jen takový servr, ale teď se vracím v plných silách zpátky, ale budu tu jen minimálně.

Určitě jste si všimli nového layoutu, co jsem vytvořila včera.
Tak se tu zatím mějte, články během dne přidám.

Blbé počasí i nálada

13. srpna 2011 v 19:08 | lady-seventeen17

Už mně to začíná točit. Den co den prší a mně už to leze tak přes hlavu, že to vyřeším tím, že si půjdu dát koupel, připravím filmy a jedno frisco, BYE

Den, poskládaný do puzzle to znamená .. Naplánovaný

11. srpna 2011 v 13:11 | lady-seventeen17

Na párty samozřejmě budeme jen my dvě, takže to vidíme, že si pořádně zapaříme

Dopoledne pro mně jako ráno

10. srpna 2011 v 11:39 | lady-seventeen17
Dobré dopoledne, takže já jsem vstala v dobré náladě. Zítra spím u kámošky, poručila si to ona sama. Mám chuť na frisco, tak asi taťka jedno pořídí. No přestože nás obě baví zpívat budeme karaokeovat :D. Třeba jako Lyzy song nebo California king bed. No budeme sledovat do půlnoci disneychannel a pak spát.

A za týden jedu s tátou do Prahy (bohužel autobusem). Ale příště budeme jezdit novým autem. Hodláme vstávat hodně brzo ráno a dojít až na autobusové stanoviště, protože v další bysme nastupovali s velkou kupou lidí a museli bysme stát. Chceme projít Karlův most, Staroměstské náměstí, Palladium, Galerii, Kotvu. Ufff, takže budu muset přestat utrácet a šetřit, abych si mohla něco pořídit ;).

Malé změny na blogu

9. srpna 2011 v 14:36 | lady-seventeen17
GRAFIKA
Na tu nemám už moc čas, takže se budu snažit přidávat nějáké kousky z grafiky i když toho nemude moc.

ČLÁNKY
Právě teď mně napadlo, že bych mohla dávat své módní outfity a popisovat. Do deníčku bych psala maximálně 3 za den

MUZIKA
Vytvořím zcela novou rubriku pro mé oblíbené interprety a interpretky. Tamta rubrika s muzikou zůstane a do nové je dám znova, ale popořadě.

Oddech

21. července 2011 v 15:22 | lady-seventeen17
Tak, s oddechem počítejte, tak 3 dny. To znamená, že od 24.7 sem začnu přidávat více grafiky. Nemám teď žádné nápady, tak zkusím popřemýšlet, nechci dělat grafiku na rychlo ale grafika, v které bude vyčnívat kus vynikající práce. Tak za 3 dny ciao :).

Proč je nadpis článku povinný ?

12. července 2011 v 10:02 | lady-seventeen17
Dnes jdu na koupák !
Právě za chvilinku. Večer bych byla ochotna přidat nějákou grafiku a uskutečnit nějákou soutěž, protože už tady žádná dlouho nebyla. No na prázdniny bohužel trčím TADY v ČR, ale v září bych měla jet s rodičema do Paříže. Tak se tu mějte ;).

Dobré ráno, prázdninoví spáči

4. července 2011 v 9:58 | lady-seventeen17
Ahojky spáči, já se mám teda vcelku dobře a jediné co mně štve je to otravně hnusné počasí. Včera jsem něco málo skutila za layout. Mně se teda moc líbí a vůbec se mi ho přenastavovat nechce. Přece, jak se říká v jednoduchosti, je krása. No něco málo teď ráno přidám, ale nechte mně se rozkoukat ;)

Hrozné počasí

3. července 2011 v 11:22 | lady-seventeen17
Ano a už mně to začíná štvát prázdniny jsou 3 dny a za tu dobu ?? Ani víc jak 23 stupňů. Tento letní layout co tu mám, změním a sem ho dám až bude opravdu 29 stupňů. Tak jdu něco kutit.

1.den prázdnin

1. července 2011 v 13:03 | lady-seventeen17
Dnes je 1.den prázdnin. Já ho netradičně trávím doma, tak připravím sousto grafiky. Samozřejmě se budu v létě připravovat i do dalšího školního ročníku, ale to až poslední týden v srpnu.

Nesnáším nový blog.cz

29. června 2011 v 18:07 | lady-seventeen17
Už mně pěkně štve nový blog.cz. Nejde mi vůbec volitelný menu box, takže budu bez menu do tý doby, než to nespraví. Jinak zejtra mám vysvědčení tak doufám, že to dopadne dobře. Jinak dnes jsem se flákala doma. Nebylo mi dobře,a s krutou svatostí bych spala ale po X dnes se mi zapla telka, tak budu koukat na telku.

OK!

14. června 2011 v 14:53 | lady-seventeen17
Dnešek probíhá vcelku dobře. Dnes sem vám dám nějáký návod, nechci sem dát něco co nebude mít hlavu a patu. Musím si to promyslet. Jdu koukat na nějáký film. BYE.
 
 

Reklama