Blog

Téma // Originalita

10. května 2012 v 18:29 | lady-seventeen17
Moc často články na téma nedělám, ale tohle je vyjímka.

Originalita je pojem, kterým se člověk moc často neřídí. Když už se tím někdo řídí, tak je to člověk, který má velký rozsah nápadů.

PRO: Když člověk bude originální a bude vědět co to je, tak bude častěji chválen nejen svými blízkými, ale i lidmi, kteří vidí jeho originalitu. Sami víte, že když máte blog originální, tak není problém a to, že Vám nikdo nepíše X komentářů za den neznamená, že Váš blog je k ničemu (to si nemyslete), ale raši buďte rádi, že aspoň 40 lidí příjde na Váš blog.

PROTI: Ať už tak někdo chce nebo ne, nebude za neoriginalitu drasticky odsuzován, ale lidé si nenechají šťourat do svého stylu a člověk, který je za neoriginalitu obviňovaný, kolikrát narážky nevydrží a tak se rozhodne blog zrušit místo toho, aby je nějákým způsobem vyřešil.

VE SVĚTĚ: I světové celebrity bývají za neoriginalitu odsuzování takovým způsobem, jak jsme si řekli. Originalita má své meze, ale například LADY GAGA má vkus tak originální, že nemá potřebu se s tím párat.

Sečteno, podtrženo

9. března 2012 v 18:04 | lady-seventeen17
Nazdar. Někdo z Vás možná do školy šel, ale Mladoboleslavské školy byly tento týden uzavřeny a válelo se doma. Já se teda neválela. Pyšně jsem za pondělí našla 6km. Aby nebylo málo, taky jsem fotila. Hodně mně to chytlo a musím říct, že opravdu se tim budu v dospělosti živit. Dnes jsem měla vypůjčený digital Fujifilm Finepix S.. Fotí dobře, ale já jsem si totálně oblíbila Nikon P500 a do dubna budu jeho majitelkou.

Pro informaci se chci stát pokročilejší blogerkou a začít s fotkami. Budu při každém zápisu dávat fotky (svoje). Budu je dávat do složky BLOG. Hodně dlouho jsem tu nebyla, ale znáte to škola, škola, škola. Upřímně jsem v pondělí nejradši do školy chtěla jít, ale ve středu se strachy klepu. Uvidíme, ale těším se na 20%, ale po 2 dnech si na to zvyknu a budu se těšit na 96%.

Teď jsem Vám dám fotky s Fujifilmu.

Nejlepší obálka časopisu !

19. února 2011 v 19:28 | lady-seventeen17
lady-seventeen17
Více Celý Článek

Graf nejnavštěvovanějších rubrik !

15. února 2011 v 20:27 | lady-seventeen17
:)

Blog

27. prosince 2010 v 22:24 | lady-seventeen17


fh
Návody na blog najdeš = TU


ddc
Layouty tohoto blogu co tu zatím byli =TU


Chceš být nejlépe ohodnocovaný/á fotograf/ka tohoto blogu ? Zapoj se do "Fotografického maniaka" najdeš =
TU


Klady, zápory, hodnocení oblečků dnešní tedy současné nebo minulé módy najdeš = TU

Moje dokončená díla (Klikni na obrázek)
 
 

Reklama