Červen 2012

Nevzdávej se!

13. června 2012 v 20:23 | lady-seventeen17 |  Deníček
Dlouho jsem tu zase nebyla. Vůbec nemám na blog čas a ani nevím, čím to je. Doma dneska marodím a nejspíš asi do pátku. Kam se podívám, každý má v ruce kapesník, každý huhňá a já jsem na tom podobně. Hýzdí mě krk, ale to už je v pohodě, ale začíná mě škrábat krk.


Za dva týdny už "konečně" dostáváme cár papíru se známkami a 2 měsíce plné volna a zážitků bez omezení. Čekám vyznamenání, takže prázdniny dobře začnou.

Já se teda chystám hubnout a to zaručeně. Cvičím, cvičím, běhám, tancuji, výsledek jde vidět, ale sladké jídlo mi prostě nedá, musím každý den něco sladkého sníst. To je právě to co mi vadí, ale v létě se vyplavu na koupališti. 10 kilo musí dolů.

Kámoška jela do Anglie se zbytkem smrelníků, co se do Anglie přihlásili. Přijedou v sobotu a od pondělí je nás ve škole na 2.stupňi jen 13, protože ostatní jedou na turistický kurz. V sobotu jdu s mamčou na X dlouhou sobotu. Jdeme na letecký den a v neděli jedu za kámoškou a jdeme pošmajdat po krámech a jestli viděla tunu krásnejch kluků v Anglii.