Celoroční péče

4. května 2012 v 23:49 | lady-seventeen17 |  >>Lady-Seventeen<<
Rozhodla jsem se, že budu blogu věnovat více pozornosti. Proto jsem se rozhodla, že bych mohla dělat nějáké obrázky, kde by ste viděli, co například používám nebo mi vyhovuje. Můžete si i sami psát, co byste chtěli zjistit. Když nikdo nic nenapíše, přinejhorším něco skutím. Dneska jsem tu s prdlým nápadem. Jen tak po shlédnutí videí jsem usoudila, že by byl trochu dobrej nápad udělat větší článek, co používám jako každodenní péči, abyste chytili inspiraci.

Stačí rozkliknout Celý Článek a jste tam ;)1) BALEA tělové máslo s kakaem- Tento krém jsem si přála od chvíle, co jsem na něj narazila a je tu. Je to máslová konzistence, takže se i dobře roztírá. Je to teda na suchou pokožku a viditelně se ta pokožka zlepší. Nádherně voní a hydratuje. Jednoznačně doporučuji. Cena odhadovaná na 59 Kč.

2)BALEA tělové mléko s kokosem- Tenhle krém je zase v tekutější podobě. Já osobně si ho nechávám na horší časy, až mi všechno dojde a nebude se mi chtít utrácet peníze. Hydratuje pokožku, ale nevím jak u koho, ale u mě se pomalu vstřebává, tak nevím. Cena odhadova na 40 Kč

3)BALEA deodorant kokos- Je to deodorant, který je běžnou součástí kokosového krému, takže když se namažu krémem s kokosem, dám na sebe i tento deodorant (což není moc často). Je to lehká vůně a pokožka je po ní hydratovanější a není vlhká. Cena odhadovaná a 30 Kč.

4)BALEA deodorant pitaya- Tenhle deodorant já mám moc v oblibě. Vůně je sladká a výrazná a důležíté je, že krásně voní. Cena odhadovaná na 30 Kč.

5)BALEA milk&honey body milk- Já jsem toto tělové mléko dostala na zpět (mamka ho nechtěla). Moc krásně voní a díky výtažku z mléka není až moc vůně výrazná. Cena odhadovná na 40 Kč.

6)BALEA glatt*glanz shampoo- Velmi účinný šampón. Je sice na kudrnaté vlasy, aby se vyrovnaly, ale je to i pro rovné vlasy, které se často zvlní. Samozřejmě už mám vyzkoušeno a myslím si, že už se mi tolik nevlní, jako dřív, když jsem usínla mokrými vlasy. Jsem s ním spokojená a nechává vlasy hladké a voňavé. Cena odhadovaná na 40 Kč.

7)PANTENE perfect layers- Balzám, který mi opět obětovala mamka. Nádherně voňí a krásně se po něm rozčesávají vlasy. Cena odhadovaná na 70 Kč.


Nepsala jsem k cenám ještě haléře, protože mi to připadá zbytečně, když Vám na pokladně řeknou zaokrouhlenou cenu. Doufám, že jste si početli a máte inspiraci pro další návštěvu tzv. čičurádiček (jak říká mamka).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni že si tu byl/a

**KLIK** 100% (425)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.