Květen 2012

Ach jo...

26. května 2012 v 12:55 | lady-seventeen17 |  Deníček
Krásné dopoledne všem. Dlouho jsem se "zase" neozvla a za to se omlouvám.

Blíží se nám prázdniny a každý se určitě těší. Já se moc těším a s vyznamenáním budu prázdniny lepší. Moc velké plány na prázdniny nemám, ale v plánu je Francie a Londýn a když se nevydaří Francie, tak někam za tropickým počasím a krásnou vodou.

S kámoškama budeme v létě honit kluky, takže si myslím, že takový malý plánek je hotový. Co se týče školy, zvládá to velmi dobře, akorát mi do toho lezou doktoři a růzé prohlídky u zubařů apod.

Dnes jdu s mamkou nakupovat na léto (plavky, opalovací krém....). K svátku jsem dostala 350kč a za to si koupím podstatně "menší věci". Můj bratr je těžce narušený člověk. v 25-ti letech si sám nezvládne nandat oběd.

Tak Zdařbůh ;).


Speciál // BB Balea krém

12. května 2012 v 20:16 | lady-seventeen17 |  >>Lady-Seventeen<<

Koukala jsem zase na něco, co je na pleť a objevila jsem BB Balea krém. A musím říct, že po prvním dnu si ho chválím až moc. Našla jsem recenzi a zase je tam chvála.

Má jemnou vůňi kiwi. Mě teda nevyprchá hned po 5 minutách, ale když si to pořádně rozetřu, tak není po kiwi ani zmíňka.

Jak vidíte, tak po krému ani památky. Krém se teda akorát trochu třpytí, ale může se přidat i trochu hydratačního krému, komu vadí pigmentované krémy.

Téma // Originalita

10. května 2012 v 18:29 | lady-seventeen17 |  Blog
Moc často články na téma nedělám, ale tohle je vyjímka.

Originalita je pojem, kterým se člověk moc často neřídí. Když už se tím někdo řídí, tak je to člověk, který má velký rozsah nápadů.

PRO: Když člověk bude originální a bude vědět co to je, tak bude častěji chválen nejen svými blízkými, ale i lidmi, kteří vidí jeho originalitu. Sami víte, že když máte blog originální, tak není problém a to, že Vám nikdo nepíše X komentářů za den neznamená, že Váš blog je k ničemu (to si nemyslete), ale raši buďte rádi, že aspoň 40 lidí příjde na Váš blog.

PROTI: Ať už tak někdo chce nebo ne, nebude za neoriginalitu drasticky odsuzován, ale lidé si nenechají šťourat do svého stylu a člověk, který je za neoriginalitu obviňovaný, kolikrát narážky nevydrží a tak se rozhodne blog zrušit místo toho, aby je nějákým způsobem vyřešil.

VE SVĚTĚ: I světové celebrity bývají za neoriginalitu odsuzování takovým způsobem, jak jsme si řekli. Originalita má své meze, ale například LADY GAGA má vkus tak originální, že nemá potřebu se s tím párat.

Novinka !

7. května 2012 v 12:13 | lady-seventeen17 |  >>Lady-Seventeen<<
Jak máte na videu ukázku měsíčkové vazelíny, tak já to trochu osvěžím a napíšu delší článeček.


Koukala jsem se na různé receze o tomto přípravku a většia lidí si tuto vazelínu chválí.

Vazelína, jak jsem zmiňovala ve videu, je na suchou pokožku. Já suchou pokožku mám a není se čemu divit, když se bez ochrany vystavuji sluníčku. Tak jako u kakaového másla jsem koukala i na měsíčkovou vazelínu, co si o ní kdo myslí, abych pak nekupovala zbytečně. Nakonec se to vyplatilo na pozitivní recenze.


Já sama jsem byla po prvním použití překvpená. Vazelína má náherně žlutooranžovou barvu a jak vidíte, tak i hodně světlou. Stačí si dát opravdu jen minimální množství. Jediné, co bych podotkla jako zápor. Vazelína sama o sobě je hodně mastná, takže je pak všechno upatlané. Ale to je jediné, co mi vadí. Co bych dala jako doporučení je, že krásně voní a zklidňuje pokožku. Když si dáte na pokožku zde zmiňované minimální množství a pořáně rozetřete, nebudete mít pokožku vůbec mastnou.

TĚŠÍM SE NA VAŠE NÁZORY ;).

Lady-Seventeen17- Péče o suchou pokožku

7. května 2012 v 10:52 | lady-seventeen17 |  >>Lady-Seventeen<<

Tak včera jsem točila tohle videjko, protože mně to hopem napadlo a i proto, aby jste to nemusely zdlouhavě číst, tak jsem Vám natočila videjko. Když jsem i ho prohlédla, tak se mi ho vůbec nechtělo někam dávat, ale dnes ráno přisla mamka a smála se na mě a řekla "Jani, tohle video si někam dej". Tak videjko dávám na blog, kam bylo určené.

Musím využít neděli, když je zítra volno

6. května 2012 v 10:18 | lady-seventeen17 |  Deníček
Jiný napis mě jednoznačně nenapadl.

Za pár okamžiků jdu s kámoškou prošmejdit krámy, pokecat o módě, o klucích a na závěr si
dát nějáký ovocný drink.

Zítra mám volno od školy (nevím jestli někdo s okolí také), ale je dobře, protože můžu sledovat celý hlas, aníž bych byla ráno unavená. Protože máme takovéhle volno 14 dní a k tomu jsem byla čtvrtek a pátek nemocná. Někteří ze třídy jedou o Londýna a ještě někteří edou 2 dny po příjezdu z Londýna na nějáký kurz, na který já ovšem nejdu, protože radši budu trávit na koupališti na dráhách a sportovat tam.

Nějáký post sem Vám dám večer, aby jste si přečetli ;).


Oh, Sunny Day

5. května 2012 v 13:26 | lady-seventeen17 |  Deníček
Nádherný slunečný den a já sedím doma. Nikam se mi nechce. Vyrazila jsem mamce koupit ubrusy pod dort, tak jsem se cestou stavila pro krém na pleť a masku. Výsledek jsem zatím nepoznala, protože jsem to na ksichtu neměla, ale krém je z bambuckého másla, takže se těším, až ho vyzkouším.


(Zdroj: www.weheartit.com)

Celoroční péče

4. května 2012 v 23:49 | lady-seventeen17 |  >>Lady-Seventeen<<
Rozhodla jsem se, že budu blogu věnovat více pozornosti. Proto jsem se rozhodla, že bych mohla dělat nějáké obrázky, kde by ste viděli, co například používám nebo mi vyhovuje. Můžete si i sami psát, co byste chtěli zjistit. Když nikdo nic nenapíše, přinejhorším něco skutím. Dneska jsem tu s prdlým nápadem. Jen tak po shlédnutí videí jsem usoudila, že by byl trochu dobrej nápad udělat větší článek, co používám jako každodenní péči, abyste chytili inspiraci.

Stačí rozkliknout Celý Článek a jste tam ;)