Duben 2012

Já stůňu

16. dubna 2012 v 13:36 | lady-seventeen17 |  Deníček
Stůňu
Hrozný pocit, když musíte být doma a nejít ven. Já teda sleduji kosmos a říkám Vám, že to dokám a nic nebudu dělat. Zmohla mě Matějská pouť, kde jsem se nechala překecat na BOOSTER. Že já jsem na to šla, všechno mně bolí, protože jsem napínala svaly, abych nevypadla :D (jsem to ale citlivka).

Pedvečer jsem dám článek na téma "světlo" (jsem líná to psát teď). Samozřejmně jako vždy budu sledovat Hlas na nově. Dám jsem Vám pro zlepšení náladičky písničku One Think od One Direction. Možná je někteří máte rádi a někteří ne. Ale říkám, dávam sem to pro zlepšení nálady pro všechny. Harry je z nich nejlepší ! Tak ualaa.


Přeji Vám krásné [ne]jaro

8. dubna 2012 v 11:41 | lady-seventeen17 |  Deníček
..Je Vám tu asi všem jasné proč píšu [ne]jaro.

Jaro je nádherné období, jak ho všichni znme. Ale tento rok se něják zvrtl. V zimě -35 stupňů a teď na jaře sněží, no výborný. Do toho se mi ještě rozbil foťák a nemůžeme najít záruční list (perfektní). Zrovna začátek jara a mně (rozbíječi foťáku) se rozbije foťák, takže si musím holt pučovat mamčin.
Zítra máme teda Velikonoční pondělí. Já jsem byla před týdnem ještě tak zaostalá, že jsem ani nevěděla, že nějáké volno je. Za to volno jsem ráda, protože můžu doma hodit válendu a nic nedělat. Nicméně dnes jde zase hlas Československa, takže budu koukat. Já teda hubnu, takže jsem se rozhodla vyvarovat brambůrkám, oříškům a vyměnit je za můj milovaný okurkovopaprikový salát a za jablíčko. Musím dělat webové stránky pro fotografie a kresby a zároveň chci trošku vylepšit blog, takže následuje nový layout.

(btw. moje fotka a zpracování)